Sposoby dostawy:

Paczkomat InPost - 8,99zł

Kurier - 11,99zł

Kurier za pobraniem - 14,99zł

Pocztex48 - 9,99 zł

Pocztex48 za pobraniem - 12,99 zł

Zastrzegamy wprowadzenie zmiany przewoźnika w przypadku przekroczenia gabarytów dostawy, bez wcześniejszego kontaktu z kupującym.

Darmowa dostawa obowiązuje przy zamówieniach powyżej 299zł dla zamówień opłaconych przelewem tradycyjnym bądź PayU.

Regulamin wysyłek świadczonych przez sklep kugoautomotive.pl

1. Dostawy produktów zamawianych w Sklepie kugoautomotive.pl oraz zakupionych w ramach portalu internetowego Allegro.pl realizowane są na terenie Europy.

2. Zakupione produkty są dostarczane zgodnie z wolą Klienta za pośrednictwem różnych firm kurierskich wymienionych powyżej.

3. Klient może także odebrać zamówiony sprzęt w sklepie stacjonarnym należącym do Jakub Szarek KUGO Automotive.

4. Koszt dostawy zakupionych produktów jest wskazany na stronie http://kugoautomotive.pl/content/1-dostawa.

5. Termin realizacji umowy sprzedaży wynosi od 1 do 10 dni roboczych.

6. W wypadku, gdy Sprzedający nie może wykonać zobowiązania z powodu choćby przejściowej niemożności spełnienia świadczenia o właściwościach zamówionych przez Klienta, Sprzedający może zwolnić się z zobowiązania przez spełnienie świadczenia zastępczego, odpowiadającego tej samej jakości i przeznaczeniu oraz za tę samą cenę lub wynagrodzenie, informując zarazem Klienta na piśmie o jego prawie nieprzyjęcia tego świadczenia i odstąpienia od umowy, ze zwrotem rzeczy na koszt Sprzedającego. W takim wypadku Klient ma prawo odstąpić od umowy w sposób i na zasadach określonych w art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827). Zwrot rzeczy następuje wówczas na koszt Sprzedającego.

7. W przypadku dostarczenia przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej, odbiór jej wymaga pisemnego pokwitowania. Z chwilą wydania towaru Klientowi, przechodzi na niego prawo własności towaru, uprawnienia i wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem towaru, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.

8. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń sprzętu mogących mieć związek z dostawą, w celu usprawnienia procedury reklamacyjnej zaleca się ich zgłoszenie w ciągu 24 godzin od daty otrzymania przesyłki pod adresem http://kugoautomotive.pl/kontakt (zgłoszenie reklamacji towaru kupionego drogą internetową) oraz w terminie do 7 dni bezpośrednio w firmie kurierskiej.

9. Jakiekolwiek uszkodzenia sprzętu mogące mieć związek z dostawą, pomimo braku uszkodzeń opakowania zewnętrznego (uszkodzenia mechaniczne zawartości przesyłki, braki ilościowe, niekompletność przesyłki itd.), zaleca się by Klient zgłosił w ciągu 24 godzin od daty otrzymania przesyłki pod adresem http://kugoautomotive.pl/kontakt (zgłoszenie reklamacji towaru kupionego drogą internetową) oraz sporządził w tym zakresie protokół szkodowy z firmą przewozową.

10. W przypadku jednego zamówienia złożonego z wielu produktów, co do których występują różnice w sposobie ich pakowania, w szczególności ze względu na ich gabaryty lub też różnice w zakresie czasu realizacji zamówienia, Jakub Szarek KUGO Automotive może dokonać podziału zamówienia na mniejsze przesyłki. W opisanej sytuacji koszt dostawy podany Klientowi w podsumowaniu zamówienia nie zmienia się, lecz zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki. W sytuacji, gdy anulowana zostanie część zamówienia – niezależnie od przyczyn, korekcie oraz zwrotowi podlegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do anulowanej części zamówienia.

Płatności można dokonać poprzez elektroniczny system PayU, za pośrednictwem przelewu na konto bankowe lub u przewoźnika w przypadku wyboru płatności za pobraniem.

W przypadku wyboru przelewu bankowego prosimy o wpłatę na poniższe konto:

Jakub Szarek KUGO Automotive

IDEA Centrala 

56 1950 0001 2006 0067 4809 0002

Tytuł przelewu: imię, nazwisko, numer zamówienia

W celu usprawnienia wysyłki w przypadku wyboru płatności przelewem bankowym, prosimy o wysłanie potwierdzenia przelewu na adres: sklep@kugoautomotive.pl

Follow us on Facebook