Korzenie firmy Smart-Deal, właścicielem marki Gepard Watches oraz Aries Watches, sięgają roku 2011, kiedy to jego założyciel uczestniczył w procesie powstawania marki MaxLED, która z czasem została przekształcona w brand z branży motoryzacyjnej - EinParts Automotive, dostępny na całym rynku europejskim. Kilka lat pracy przy tej marce pozwoliło na założenie sklepu, skupiającego się na kliencie i jego potrzebach.

Początki firmy wiążą się z uruchomieniem w roku 2018 sklepu skupiającego zainteresowanych w dziedzinie inteligentnych zegarków, oferując fachową pomoc, szybką realizację zleceń oraz oferując wysoką jakość w przystępnej cenie. Współpraca z fabrykami ulokowanymi na naszym wschodnim kontynencie, oraz wzajemne wsparcie pozwoliły na dostarczanie produktów, zarówno wielokrotnie przetestowanych, jak i dopasowanych do potrzeb rodzimych klientów.

Już w 2020 roku w związku z osiągnięciem sukcesu na rodzimym rynku, powstała marka Aries Watches skupiająca się na najlepszych produktach z dziedziny inteligentnych zegarków. Bezpośrednia współpraca z fabrykami, umożliwiła dostarczanie urządzeń bardziej dopracowanych poprzez wprowadzanie własnego oprogramowania oraz lepszych komponentów, co stało się kamieniem milowym na tle konkurencji.

Firma sukcesywnie zwiększa asortyment o inne towary podwyższające jakość naszego życia.

Dosyć szybki ale stabilnie osiągnięty sukces pozwolił na przejęcie w 2022 roku marki Gepard Watches, która w branży działała od roku 2019. Wykwalifikowany i doświadczony personel umożliwił ukierunkowanie obu marek oraz dalszy rozwój firmy.

Na kolejne lata biznesplan uwzględnia poszerzenie asortymentu o inne towary, podwyższające jakość naszego życia.

Adres siedziby:

Smart-Deal Kristian Puławski
Jakubowo 14
62-112 Runowo

Numer telefonu: +48 515 879 904

Adres mail: info@gepardwatches.pl

Śledź nas na Facebooku